252627282930
дата з:
по:

Головна » Новини » Усі новини

У чемпіонаті ФСТ "Динамо" України" "Юний динамівець" з дзюдо перемогла команда з Києва (ВІДЕО)
08.09.2017 | 16:56

7-8 вересня на базі навчально-спортивної оздоровчої бази «Динамо» у спеціалізованому залі дзюдо в місті Очакові Миколаївської області відбувся особисто-командний чемпіонат Громадської організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з дзюдо серед юнаків та дівчат 2001-2003 років народження, який проводився спільно з Національним олімпійським комітетом України.

У чемпіонаті взяли участь 220 спортсменів з усіх куточків нашої країни.

Змагання відбулися на високому організаційному та спортивному рівні, завдяки зусиллям колективу Миколаївської обласної організації ФСТ «Динамо» України та злагодженій роботі головної суддівської колегії.

За підсумками командної боротьби перемогу здобула збірна команда Київської міської організації Товариства, друге місце виборола команда Харківської обласної організації, а третє – Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України. Миколаївська обласна організація посіла п’яте місце.

Переможці та призери чемпіонату в командному заліку нагороджені кубками та дипломами, а в особистому – дипломами та медалями відповідних ступенів Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.