3031
дата з:
по:

Головна » Новини » Усі новини

Відбулись чергові змагання за програмою комплексних змагань "Динаміада-2017" із поліатлону (ФОТО)
19.05.2017 | 15:50

У тирі «Динамо», басейні «Водолій» та на Центральному міському стадіоні м.Миколаєва було організовано проведення п’ятого етапу Чемпіонату Миколаївської обласної організації ФСТ «Динамо» України з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017».

Описание: DSC_01751

Призові місця виборювали представники п’яти команд колективів фізичної культури - Головного Управління Національної поліції в Миколаївській області, Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, Корабельного та Вітовського відділів поліції ГУНП.

Описание: P1060990-600x450-1

Описание: P1060983-600x450-1

Описание: P1060977-600x450-1

Описание: P1060970-600x450-1

Описание: DSC_0019-1

Описание: DSC_0007-1

За підсумками журі, переможцями в спортивній боротьбі стали: серед жінок  І вікової групи І місце посіла Ткаченко Д. (ГУНП),  ІІ місце – Юртаєва С. (Корабельний ВП ГУНП), ІІІ місце – Подима М. (ГУ ДСНС). Серед чоловіків І вікової групи:  І місце - Ладейщиков О. (в/ч 3039 НГУ), ІІ місце – Повар П. (ГУНП), ІІІ місце –  Кушнір С. ( ГУ ДСНС); серед чоловіків ІІ вікової групи: І місце Ткаченко В. (ГУНП), ІІ місце –  Голубок А. (Корабельний ВП ГУНП); серед чоловіків ІІІ вікової групи: І місце Ковальчук  В. (ГУНП), ІІ місце –  Шпільовий К. (ГУ ДСНС), ІІІ місце – Ласкін Є. (Вітовський ВП ГУНП); серед чоловіків ІV вікової групи: І місце   Трофимчук В. (ГУ ДСНС).

Описание: DSC_0093-1

Описание: DSC_0059-1

У загальнокомандному заліку призові місця розподілились наступним чином: І місце виборола команда ГУНП в Миколаївській області, ІІ місце – ГУ ДСНС України та ІІІ - команда Корабельного відділу поліції.