вул. Декабристів, 5, м. Миколаїв, 54001, Україна
тел.: +380 512 53 12 00, факс +30 512 53 12 37
e-mail:
[email protected]

для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected]
для електронних звернень громадян: [email protected]
20.01.2018
Січень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
1516171819
20
21
22232425262728
293031
дата з:
по:


Головна » Новини » Усі новини

Керівник поліції Миколаївщини провів виїзні прийоми громадян (ФОТО)
14.04.2017 | 09:45

Поспілкуватися із головним поліцейським регіону та вирішити свої нагальні проблеми мали змогу мешканці двох районів Миколаївської області - Єланецького та Новоодеського. Начальник ГУНП в Миколаївські області полковник поліції Юрій Мороз зустрівся з місцевими мешканцями, ветеранами та пенсіонерами МВС, а також представниками влади та правоохоронних структур.

Описание: D:\Инна\ОТПРАВКА\DSC_0168-1.jpg

Чималу активність проявили не тільки громадяни, а й керівники селищний та районних рад, які завітали не лише з пропозиціями щодо вдосконалення роботи поліції, а зі словами вдячності на адресу правоохоронців, зазначивши про належну взаємодію у вирішенні спільних проблем у напрямку підтримки правопорядку на території обслуговування.

Описание: D:\Инна\ОТПРАВКА\DSC_0054-1.jpg

Питання, з якими відвідувачі йшли до Юрія Леонідовича були найрізноманітніші: це і стан розслідування окремих кримінальних проваджень, і умови служби у батальйоні спеціального призначення «Миколаїв», і консультації з приводу організації правильної роботи відділів та відділень поліції, матеріально-технічне забезпечення правоохоронців, укомплектування дільничних офіцерів, надання підтримки пенсіонерам МВС тощо.

Описание: D:\Инна\ОТПРАВКА\DSC_0112-1.jpg

Полковник поліції Юрій Мороз вислухав кожного, хто звернувся по допомогу, та надав відповідні роз’яснення. У залежності від характеру звернення начальник ГУНП доручив підлеглим якнайшвидше посприяти вирішенню усіх питань, які були озвучені в ході виїзного прийому громадян, та дав доручення відповідним службам про належне реагування на усунення виявлених недоліків у роботі або проведення службових перевірок.

Також Юрій Леонідович зустрівся з особовим складом відділів поліції, обговорив із поліцейськими їх нагальні проблеми та вислухав пропозиції щодо покращення умов служби та підвищення довіри у населення до правоохоронців.

Описание: D:\Инна\ОТПРАВКА\DSC_0084-1.jpg

«У першу чергу, переймайтесь проблемами громадян, суворо дотримуйтесь законності під час виконання своїх службових обов’язків, по-друге, налагоджуйте «відкритий діалог» із людьми, аби у подальшому мати змогу отримати від них найціннішу нагороду для правоохоронця – вдячність», - закликав підлеглих начальник Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.

Звертаючись до присутніх, полковник поліції Юрій Мороз, попросив ветеранів МВС не залишатись осторонь та передавати свій безцінний досвід молодим фахівцям, а громаду – надавати активну допомогу поліції у боротьбі з вуличною злочинністю.

Спілкування проходило в діловій атмосфері, де обидві сторони намагались реально оцінювати ситуацію і шукали конструктивних рішень.

 

Відділ комунікації поліції

Миколаївської області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку