Завдяки злагодженій роботі поліції та прокуратури суд заарештував 47-річного відомого у кримінальних колах ватажка злочинного угрупування

Новини

Скоординовані дії співробітників кримінального блоку поліції, слідчих Заводського відділу поліції та процесуального керівництва прокуратури дали змогу зібрати достатню доказову базу причетності 47-річного місцевого мешканця, громадянина Російської Ферерації, уродженця Чеченської Республіки, відомого у кримінальних колах, та повідомити йому про підозру у вчиненні злочину за ознаками ч. 1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

22 лютого слідчим суддею Заводського районного суду задоволено клопотання слідчого та обрано запобіжний захід підозрюваному у вчиненні тяжкого злочину, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 150 000 грн.

Досудове слідство триває.

Зазначимо, що минулого року чоловік був фігурантом кримінального провадження, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України («Умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу»), йому була обрана міра запобіжного заходу із можливістю внесення застави у сумі понад 500 тисяч гривень. Наступного дня після оголошення міри запобіжного заходу за фігуранта була внесена вказана сума та він був звільнений з-під варти. Покарання за цей злочин передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п'ятнадцяти років. Розгляд вказаного провадження судом ще не закінчений та рішення по ньому не прийнято.

У Миколаєві затриманий має репутацію ватажка злочинного угрупування. В свою чергу співробітники поліції Миколаївщини зроблять все можливе, аби особи, які порушують чинне законодавство, ведуть кримінальний спосіб життя та перетнули межу прав і свобод інших громадян, отримали у судовому порядку іменем України відповідні реальні ухвали, які б допомогли зробити регіон безпечнішим для суспільства.

 

Відділ комунікації поліції
Миколаївської області