Всеукраїнський чемпіонат Національної поліції з практичної стрільби стартував у Миколаєві

Імідж

Сьогодні, 16 вересня, на сучасному полігоні тренінгового центру поліції Миколаївщини розпочався Всеукраїнський чемпіонат Національної поліції з практичної стрільби. Спортивне свято проходить під гаслом «Потужність-Швидкість-Влучність» і об’єднало 29 збірних команд із усіх областей України, Департаментів патрульної поліції, стратегічних розслідувань, корпусу оперативно-раптової дії та поліції охорони. Судді Федерації практичної стрільби України визначатимуть переможців у особистому та командному заліках.

Учасників змагань, суддів, представників команд та гостей привітав начальник обласного главку поліції Сергій Шайхет.

-    Радий вітати вас на гостинній Миколаївщині та на новому модернізованому поліцейському полігоні! Неодмінно чемпіонат Національної поліції з практичної стрільби – важлива подія у спортивному житті не тільки поліції Миколаївської області, а й всієї України. Щиро бажаю усім віри в себе та власні сили, підтримки колег і тренерів, влучності і наполегливості. І нехай у змаганнях переможуть найсильніші!

 

Вокальними композиціями вітав учасників змагань поліцейський оркестр та ансамбль «Южний Патруль».

Наразі чемпіонат триває, поліцейські змагаються за першість у шістьох видах швидкісних вправ високої складності. На змаганнях забезпечується найвищий рівень техніки безпеки.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

поліція