Оголошення про набір кандидатів до складу поліцейської комісії

Оголошення про набір кандидатів до складу поліцейської комісії ГУНП в Миколаївській області

Процес створення поліції знаходиться в активній фазі практичного етапу, зміни спостерігаються щоденно з дуже високою динамікою. Забезпечити створення та функціонування якісного правоохоронного сервісу з урахуванням того, що поліція увійде до кожного населеного пункту для служіння суспільству і захисту його прав - важлива складова реформи. Однак для цього потрібні нові кадри, якими будуть комплектуватися органи поліції.

Відповідно до ч.6 ст. 51 Закону України «Про Національну поліцію» та наказу ГУНП в Миколаївській області від 01.09.2016 № 789, строк повноважень діючої поліцейської комісії припиняється 01.09.2019 року.

В тому числі, для забезпечення прозорого добору кандидатів на посади поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного кандидата, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції, Головне управління Національної поліції в Миколаївській області формує новий склад поліцейської комісії

Відповідно до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» та розділу II пункту 7 Порядку діяльності поліцейських комісій, затвердженого наказом МВС України від 25.12.2015 № 1631, до складу поліцейських комісій органів поліції входять п’ять осіб:

1) один представник, визначений Міністром внутрішніх справ України, не з числа поліцейських;

2) один представник, визначений Головою Національної поліції України;

3) один представник, визначений керівником відповідного територіального органу (закладу, установи) поліції;

4) два представники громадськості, обрані відповідною обласною радою, Верховною Радою Автономної Республіки Крим, Київською міською радою, Севастопольською міською радою з числа осіб, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Пропозиції щодо кандидатів до складу поліцейської комісії ГУНП в Миколаївській області разом з коротким резюме кандидатів приймаються у письмовому вигляді на адресу: м. Миколаї, вул. Декабристів, 5.